Kim jesteśmy?

Fundacja IDEANOVA (dawniej TworzyMY Kraków) powstała z miłości i troski o aktualny i przyszły kształt wspólnej przestrzeni miejskiej. Jesteśmy przekonani, że bez przemyślanych i inspirowanych społecznie inwestycji w nowoczesną architekturę, opartą o innowacyjne rozwiązania technologiczne, polskie miasta nie będą mogły nigdy pretendować do miana metropolii przyszłości, a co za tym idzie – skutecznie konkurować z żadną ze stolic Zachodniej Europy.

Naszą misją jest aktywne działanie na rzecz zmiany dotychczasowego wizerunku przestrzeni publicznej, poprzez wzbogacenie tkanki miejskiej w małe i średnie formy architektoniczne, projektowane w duchu najnowszych trendów urbanistycznego designu, które na trwałe wpiszą się w nasz wspólny, miejski krajobraz.

Fundacja realizuje swoje cele poprzez organizację corocznych konkursów architektonicznych, w wyniku których powstają unikatowe na skalę światową instalacje artystyczne. Prowadzimy ogólnopolskie akcje społeczne, integrujące młodzież i dzieci z terenu całej Polski. Wspieramy młodych artystów, architektów i designerów w rozpoczęciu ich kariery zawodowej, a także współpracujemy z deweloperami, współtworząc wyjątkowe projekty przestrzeni nowo powstających inwestycji.

Wierzymy, że razem możemy stworzyć Miasta Przyszłości! – wyjątkowe miejsca na mapie, w których tradycja i klasyczne nurty architektoniczne zgodnie korespondują ze śmiałą wizją przyszłości, nadając naszym metropoliom niezwykły i ponadczasowy charakter.

jeSTEŚMY ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO

34-604 Przyszowa 82

tel. +48 692 422 717

kontakt@ideanova.org.pl

NIP: 6772430287
REGON: 36923018000000
KRS: 0000712784

Join us

Przekaż 1% naszej organizacji

Rozliczenie PIT 2022 z PITax.pl oraz IWOP jest możliwe w ramach projektu “PITax.pl dla OPP”.

Skip to content